Samsun’un Yakakent ilçesinde yaşayan 67 yaşındaki vatandaş, ilaç almak için eczaneye gitti. Eczacıda duydukları karşısında neye uğradığını şaşıran Şaban Er, resmi kayıtlarda ölü olduğunu öğrendi. Posta gazetesinin haberine göre eczacı kendisine “Ölü görünüyorsun, ilaç veremeyiz” dedi. Kısa süreli şokun ardından bunun sebebini araştıran Er, 5 Mayıs’ta aynı isimdeki bir kişinin hayatını kaybettiğini, Bafra Devlet Hastanesi çalışanlarının ise ölüm raporunu hazırlarken kontrol etmediğini öğrendi. İsim karışıklığı nedeniyle yaşadıklarını anlatan Er, “Yaşayan ölü gibiyim” dedi.
Related Posts
Galatasaray Yıldızlarıyla Kazandı!
Bir kere şu konuda anlaşalım. Böyle bir maç trafiği olan takım, sahaya çıktığı her 90 dakika tam kapasiteyle oynayamaz. Her maç futbol resitali beklemek çok da adil bir beklenti olmaz. Hem takım içinde maçtan maça yapılan rotasyonlar, hem mental, hem …
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Zübeyde Hanım’ın Anıt Mezarını Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Anneler Günü’nde İzmir’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın Karşıyaka ilçesindeki anıt mezarını ziyaret etti. Özel, Zübeyde Hanım’ın anıt mezarına karanfil bıraktı.
Otomobilin çarptığı Behiye’den 17 gün sonra acı haber
Mardin’in Kızıltepe ilçesinde yolun karşısına geçerken otomobilin çarptığı Behiye Tarı (33), tedavi gördüğü hastanede 17 gün sonra hayatını kaybetti.