Akıllı Para, MATIC ve Bu 9 Coin İçin Akıyor!

28 Aralık’ta kripto para piyasası Ethereum ağına önemli miktarda sermaye girişine tanık oldu. Zira Nansen 2’den alınan veriler Smart Money’nin 24 saatlik takip listesini ortaya çıkardı. Özellikle LINK, GRT ve MATIC coin, son 24 saat içinde sermaye akışında önemli artışlar gösterdi. Dolayısıyla ön sıralarda yer aldı. İşte detaylar…

LINK, GRT coin akıllı yatırımcıların odağında

Grubun lideri olan Chainlink’in LINK’i, dikkat çekti. Zira yaklaşık 6,08 milyon ABD doları tutarında 24 saatlik kayda değer bir sermaye girişi yaşadı. Şu anda 17,288 ABD dolarından işlem gören LINK, %16,68’lik etkileyici bir artış gösterdi. Akıllı paranın LINK’e akışı, merkezi olmayan oracle ağına olan güvenin ve ilginin arttığını gösteriyor. Yatırımcılar, güçlü kullanım durumları ve merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemine katkıları göz önüne alındığında, Chainlink’in potansiyeli konusunda iyimser görünüyor. 24 saatlik sermaye akışındaki %16,68’lik artış, kripto topluluğunun eğilimini gösteriyor. LINK’in güvenli ve güvenilir veri beslemelerini kolaylaştırmadaki rolüne olan ilgisinin devam ettiğinin altını çiziyor.

MATIC coin dışında Graph Protocol’ün GRT’si de büyük ilgi gördü. Ardından 24 saatlik etkileyici bir sermaye girişi kaydederek yaklaşık 259 milyon dolara ulaştı. Mevcut fiyat teklifi 0,1976 dolar seviyesinde bulunuyor ve son günde %3,4’lük bir artışa işaret ediyor. Bu olumlu ivme, GRT’nin merkezi olmayan veri indekslemede devrim yaratma potansiyeline olan güvenin arttığını gösteriyor. Merkezi olmayan webin ilgi kazanmasıyla birlikte Graph Protocol’ün blockchain verilerini organize etme ve indekslemeye odaklanması giderek daha değerli hale geliyor. 24 saatlik sermaye akışındaki %3,4’lük artış, kripto topluluğunun GRT’nin blockchain verilerinin erişilebilirliğini ve kullanılabilirliğini artırmadaki rolünü kabul ettiğini yansıtıyor.

MATIC coin güçlü kaldı

Polygon’un MATIC’i de kayda değer bir Akıllı Para akışı gördü. Zira 24 saatlik sermaye girişinin yaklaşık 2,19 milyon dolar olduğunu kaydetti. Şu anda 1,0322 dolardan işlem gören MATIC, son günde %1,72’lik bir artış sergiledi. Olumlu eğilim, MATIC’in Ethereum için ölçeklenebilirlik çözümlerine olan güvenin arttığını vurguluyor. LINK, GRT ve MATIC coin projesine ek olarak diğer bazı altcoinler de Ethereum ağında önemli Akıllı Para girişlerine tanık oldu. 24 saatlik veriler, kayda değer artışları ortaya koyuyor. Özellikle aEthWETH, kripto pazarındaki farklı ilgi alanlarını sergileyen 8.482.515 dolarlık bir akışla başı çekiyor.

Altcoin ekosistemi, yatırımcıların yerleşik kripto para birimlerinin ötesindeki fırsatları keşfetmesiyle dinamik olmaya devam ediyor. EUL, Auction, CRV, aEthAAVE, ALI, APE ve WBTC gibi tokenlara yapılan çeşitli sermaye girişleri, merkezi olmayan finansın gelişen manzarasında daha geniş bir iyimserlik ve keşif duygusunu yansıtıyor. LINK, GRT, MATIC coin ve diğer altcoinlere olan önemli miktarda sermaye girişi, kripto para piyasasının dinamik doğasının altını çiziyor. Yatırımcılar ve meraklılar bu gelişmeleri yakından takip edecek ve Ethereum ekosistemindeki gelişen trendler hakkında daha fazla bilgi edinmeyi bekliyor olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir