Nagihan Karadere’nin Dilan Polat isyanı! ‘Beter olsun dolandırıcılar’

‘Kara para aklama’, ‘Suç örgütü kurma’ ve ‘Vergi kaçırma’ suçlarından tutuklanan Dilan Polat, Silivri’de örgüt suçlularının konulduğu 9 numaralı yüksek güvenlikli cezaevinde 30 kişilik koğuşta kalıyor.

Cezaevinde haftada en fazla 2 bin 500 TL harcayabilen Polat, cezaevi yaşamına adapte olamadı. Gösterişli hayatlarından sonra hapse giren fenomenin, bütün gün koğuşta pijamayla dolaştığı, soruları cevapsız bıraktığı öğrenildi.

Tek kişilik hücreye geçme talebi reddedilen Polat’ın beğenmediği için yemek yemediği ve çok sigara içtiği, bu yüzden bağışıklık sisteminin çöktüğü ortaya çıktı.

‘Survivor All Star’a gitmeye hazırlanan Nagihan Karadere, fenomenin sağlık durumuyla ilgili gelişmeye dair bir paylaşımı görünce öfke kustu.

“ALTIN TOZU İÇEMEDİĞİNDEN ÇÖKMÜŞTÜR METABOLİZMASI”

Beter olsun bunlar iyi günleri. Altın tozu içemediğinden çökmüştür metabolizması. Aa pardon telefonu yok elinde story çekip hava atamıyor, o da olabilir. Ajite etmeyin şunları ya. Ne garibanlar var, bunlara mı acıyacağız? Beter olsun dolandırıcılar” mesajını yazdı.

Daha önce birçok kez Survivor’a katılarak mücadele eden eski milli atlet, geçtiğimiz aylarda güzellik merkezi açmıştı.

KAHVESİNE ALTIN TOZU KOYDU!

Geçtiğimiz eylül ayında ‘2. Sayfa’ programına katılan Dilan Polat, “Bazen bir AVM’de günlük 750 bin lira harcıyorum” demişti. Görgüsüz olmadığını söyleyen fenomenin, canlı yayın sırasında Türk kahvesine altın tozu koyması ise sosyal medyada gündem olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir