Hande Erçel’den Atatürk paylaşımı! Suudi marka sözleşmeyi feshetti

Fenerbahçe ve Galatasaray arasında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da oynanması planlanan Süper Kupa, Suudi yetkililerin futbolcuların sahaya Atatürk tişörtleri ve pankartlarıyla çıkmasına izin vermemesi üzerine ertelendi.

Ünlü isimler, ezeli rakip olan iki dev kulübün final maçına çıkmadan Türkiye’ye dönmesine sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla büyük destek verdi.

“YOLUN YOLUMUZ ATAM”

Instagram hesabında Türk bayrağı önünde Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafına yer veren Hande Erçel, “Fikrin fikrimiz, yolun yolumuz Atam” mesajını yazdı. Bu paylaşım sonrası Erçel’in yüzü olduğu Suudi markasından dikkat çeken bir hamle geldi.

ERÇEL’E DESTEK, MARKAYA TEPKİ

Suudi parfüm markası Laverne, Twitter üzerinden ünlü oyuncunun markayla olan milyonlarca liralık iş birliğine son verdiğini açıkladı.

“En kolay kararlar vatanla ilgili kararlardır ve vatan kırmızı çizgi olduğu için Laverne, Hande Erçel ile olan reklam sözleşmesini feshetmeye karar verdi” paylaşımı sosyal medyada büyük tepki topladı. Sosyal medya kullanıcıları, Erçel hakkında ise destek mesajları yazdı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir