Galatasaray’da transfer zirvesi! Plan belirlendi, işte hedefteki yıldızlar

Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur ile beraber, Futbol A Takımı İdari Direktörü Uğur Yıldız, Futbol Direktörü Yardımcısı Ayhan Akman ve Araştırma Geliştirme Direktörü Fatih Demireli’nin hazır bulunduğu toplantı 02.00’ye kadar sürdü.

TRANSFER PLANI ORTAYA ÇIKTI

Timur’un bir ara dışarısı ile görüntülü görüşme gerçekleştirdiği zirvede, çok sayıda isim masaya yatırılırken sağ ve sol bek adayları tek tek belirlendi. Ayrıca transfer edilecek oyunculara bonservis bedeli ödemeden alınması da karara bağlandı. İşte adaylar ve ihtimaller:

LEO DUBOIS: Başakşehir’e kiralanan Fransız oyuncunun geri dönmesi en mantıklı senaryo olarak değerlendiriliyor. Başakşehir’e belli bir bedel ödenecek.

LORENZ ASSIGNON: Boey’un eski takımı Rennes’in sağ beki Assignon gelmeyi kabul etti. Ancak 23 yaşındaki oyuncu için 8 milyon euro istenince geri adım atıldı.

ZEKİ ÇELİK: Roma’da forma giyen milli oyuncunun kiralanması olasılıklardan biri…

JONATHAN CLAUSS: Marsilya ile sözleşmesi 1.5 sene sonra bitiyor. 31 yaşındaki Fransız milli sağ bek seçeneklerden biri. 

SERGE AURIER: Nottingham Forest forması giyen 31 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcu, menajerler tarafından önerildi ama oyuncuya sıcak bakılmıyor.

RIDVAN YILMAZ: Glasgow Rangers ile pazarlıklarda istenen sonuç alınamadı. Galatasaray istenilen ücreti fazla buldu.

NİCOLAS TAGLIAFICO: Boey’un menajerlik şirketinin oyuncusu olan Tagliafico gelmeye hazır. Lyon forması giyen 31 yaşındaki futbolcu için 6 milyon euro bonservis istenmesi görüşmeleri kilitledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir