Feyza Altun, Özlem Öz ve Tayyar Öz Çiftinden Yardım İsteyen Bir Anneyle İlgili Skandal Bir İddia Ortaya Attı

Sosyal medya fenomenleriyle ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Dilan ve Engin Polat çiftinin görkemli yaşamının üstüne giden Avukat Feyza Altun, bu kez de Özlem ve Tayyar Öz çiftini mercek altına altı. Altun’un bu seferki iddiası ise yardım isteyen bir anneyle ilgili…

Avukat Feyza Altun, Dilan ve Engin Polat çiftinin gösterişli yaşamlarının üstüne gidip bir kamuoyu oluşturdu. Bu çabalar, Polat Ailesi’nin mal varlığının incelenmesinden hapse girmesine kadar bir süreci beraberinde getirdi.

Lüks hayatlarını sosyal medya üzerinden herkesin gözüne sokan Polat Çifti, Feyza Altun’a göre tek değil. Onlara benzeyen birkaç fenomen çift daha var.

Özlem Altınok Öz ve eşi Tayyar Öz’ün, Polat Ailesi’ne çok benzediğini ve onları taklit ettiğini daha önceki iddialarında dile getirmişti Altun.

Altun, bu ani zenginleşmeyle ilgili çeşitli araştırmalara girişti. Dr. Tayyar Öz’ün sağlık ürünleri olan bir markası olduğu biliniyor.

Ancak geçtiğimiz günlerde bu ürünlerin hijyenik ortamda üretilmediği ve hatta içinden kurt çıktığı da yine Feyza Altun tarafından dile getirilmişti.

Öz Ailesi’nin takipçilerinin dini duygularını sömürerek umre çekilişi yaptığı da yine Altun’un iddiaları arasında.

Feyza Altun’un şimdiki iddiası ise hepsinden daha can sıkıcı. Altun, bebeği kanser bir kadının Öz Ailesi’nden yardım istediğini ancak video çekmek istemeyen kadına yardım etmekten vazgeçildiği yönünde.

Feyza Altun’un paylaşımı tam olarak şöyle

Bakalım Öz Ailesi, bu iddialarla ilgili cevap hakkını kullanacak mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir